Referencje

25 lat współpracy z polskimi przedsiębiorcami z różnych branż i sektorów to nieustające wyzwania, którym zawsze staramy się sprostać. Od wielu lat śledzimy polski rynek, stale dostosowując ofertę naszych usług i produktów, do jego zmieniających się potrzeb. Zebrane doświadczenia pozwalają nam zaspokajać wymagania również tych najbardziej wymagających klientów.

Wyciągnięte wnioski każą nam podchodzić do potrzeb każdego klienta w sposób indywidualny, proponując rozwiązania sprawdzone i funkcjonalne, a jednocześnie nowatorskie i efektywne. Jesteśmy dumni, że możemy pochwalić się pozytywną opinią wielu znanych polskich i międzynarodowych firm oraz instytucji, z którymi współpracowaliśmy i którym doradzaliśmy.

Azis

Firma „AZIS Mining Service Sp. z o.o.” istnieje na rynku od 1992 roku. Działalność firmy koncentruje się na: produkcji maszyn i urządzeń dla górnictwa, profilaktyce przeciwpożarowej prowadzonych robót górniczych, drążeniu i przebudowie wyrobisk górniczych, montażu i obsłudze klimatyzacji wyrobisk dołowych, wykonywaniu konstrukcji stalowych.

Elektrolux

AB Electrolux – szwedzkie przedsiębiorstwo zajmujące się produkcją sprzętu AGD. Dostawca urządzeń do zastosowań domowych jak i profesjonalnych, sprzedając ponad 40 milionów produktów każdego roku do odbiorców w ponad 150 krajach. Producent m.in. pralek, zmywarek, lodówek, odkurzaczy i kuchenek pod markami takimi, jak: Electrolux, AEG, Zanussi, Eureka, Faure oraz Frigidaire.

GetinBank

Getin Bank jest marką bankowości detalicznej należącą do Getin Noble Bank S.A., jednej z najszybciej rozwijających się instytucji finansowych w Polsce. Swoją ofertę Getin Bank kieruje do Klientów indywidualnych, a także segmentu małych i średnich firm, korporacji i samorządów.

Aldesa

Aldesa jest spółką-córką hiszpańskiej firmy budowlanej Aldesa Group, która została utworzona w Madrycie w 1969 roku. W Polsce firma rozpoczęła swoją aktywność w 2007 roku w Krakowie, obecnie działa na terenie całego kraju jako generalny wykonawca obiektów w sektorze przemysłowym, energii odnawialnej, budownictwie kubaturowym oraz infrastrukturze drogowej. Jest także deweloperem oraz zarządcą budynku biurowego klasy A Diamante Plaza w Krakowie.

Medicover

Medicover jest międzynarodową firmą oferującą pełny zakres opieki medycznej. Jej usługi w formie abonamentów i ubezpieczeń medycznych, kierowane są zarówno do firm, jak i klientów indywidualnych. Tylko w Polsce opiekuje się ponad 7 tys. firm i ponad 660 tys. indywidualnych pacjentów.

Poczta Polska S.A.

Poczta Polska SA – jednoosobowa spółka Skarbu Państwa, zajmująca się świadczeniem usług pocztowych (listy i paczki), bankowo-ubezpieczeniowych – poprzez spółki z Grupy Kapitałowej Poczty Polskiej (Bank Pocztowy i Pocztowe Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych) oraz usług logistycznych. Firma rozwija także obszar usług cyfrowych (neoznaczek, neolist, neokartka) realizowanych poprzez platformę internetową – Envelo.

Komenda Wojewódzka Policji w Gorzowie Wielkopolskim

Komenda Wojewódzka Policji w Gorzowie Wielkopolskim – jednostka organizacyjna Policji obejmująca swoim zasięgiem terytorium województwa lubuskiego podlegająca bezpośrednio Komendzie Głównej Policji. Funkcję Komendanta Wojewódzkiego pełni mł. insp. Jarosław Janiak.

Pietrzak B.B. sp.j

Marka Pietrzak powstała w 1994 roku, jednocześnie stając się autoryzowanym partnerem Renault. Dzisiaj grupa, jaką tworzy Pietrzak składa się z sześciu obiektów, w których prowadzone są autoryzowane punkty sprzedaży i serwisu takich marek jak Renault, Peugeot, Dacia oraz Ferrari.

Sandvik

Sandvik to światowy lider w produkcji m.in.: narzędzi skrawających, stali kwasoodpornej, materiałów elektrooporowych i taśm transporterowych.

Tymbark

Tymbark – polskie przedsiębiorstwo przemysłu spożywczego, producent soków i napojów. Jest znaczącym w Polsce producentem soków owocowych i warzywnych, a także dżemów, marmolad i owocowych win. Przedsiębiorstwo od roku 1999 należy do Grupy Maspex Wadowice.

Bener

BENER jest nowoczesną firmą, obsługującą klientów na terenie całej Polski, którą tworzą ludzie od lat związani z rynkiem kompleksowego wyposażenia przedsiębiorstw, urzędów i instytucji w meble metalowe, sejfy, krzesła i meble biurowe.

C&A

Od wielu pokoleń rodzinna firma C&A z powodzeniem przeciera szlaki na rynku modowym oferując ubrania w zgodzie z najnowszymi trendami po przystępnych cenach na całym świecie. W XXI wieku C&A w dalszym ciągu dąży do zrewolucjonizowania branży modowej przez lepsze i bardziej zrównoważone zaspokajanie potrzeb klientów i społeczności, w których działa.

IT Express

IT.expert Sp. z o.o. istnieje na rynku informatycznym od 2000 roku. Od ponad 15 lat dostarcza kompleksowe rozwiązania z obszaru IT, optymalnie dopasowane do potrzeb Klientów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, a także współpracy z największymi producentami rynku informatycznego, stworzyli unikatowe portfolio produktowe, oraz usługowe, dedykowane szeroko pojętemu biznesowi. Specjalizują się w doradztwie i integracji najnowocześniejszych rozwiązań oraz usług IT, dla takich branży jak: finanse, przemysł, oraz sektor publiczny.

Nadleśnictwo Andrychów

Nadleśnictwo Andrychów działa w strukturach Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Katowicach. Położone jest na terenie dwóch województw: śląskiego i małopolskiego. Prowadzi gospodarkę leśną na powierzchni 12004 hektarów, a także nadzoruje inne niż Skarbu Państwa lasy (ok. 9,6 tyś. ha).

S4E

Firma S4E jest dystrybutorem rozwiązań IT z wartością dodaną VAD w obszarze bezpiecznego składowania danych (storage) i networking. Spółka swoją ofertę kieruje do partnerów handlowych o profilu VAR (ang. Value Add Reseller) oraz Integratorów Systemowych.

Skanska

Skanska to wiodąca światowa firma zajmująca się działalnością budowlaną i deweloperską. Na polskim rynku jest obecna poprzez trzy jednostki: budowlaną spółkę Skanska S.A., Skanska Property Poland oraz Skanska Residential Development Poland.

Tombud

Firma TOMBUD działa na rynku usług budowlanych i nieruchomości od 1989 roku. Podstawą jej działalności jest kompleksowa realizacja inwestycji „pod klucz ”. Bogate doświadczenie zdobyli realizując roboty ogólnobudowlane przy budowie obiektów biurowych, przemysłowo-handlowych, a także budowlach wielorodzinnych.

Touax

Firma notowana na francuskiej giełdzie papierów wartościowych od ponad 100 lat. Grupa Touax jest światowym liderem w zakresie wynajmu i sprzedaży kontenerów. Posiada 150-letnie doświadczenie w oferowaniu mobilnych i elastycznych rozwiązań dla projektów lokalnych i międzynarodowych. Grupa działa w 24 krajach na 5 kontynentach.

Zott SE & Co. KG

Zott SE & Co. KG – międzynarodowe przedsiębiorstwo z branży mleczarskiej, wywodzące się z niemieckiej spółki rodzinnej, której główna siedziba znajduje się w Mertingen w Bawarii. Firma pochodzi od jej założyciela: Georga Zotta. Obecnie produkty przedsiębiorstwa dostępne są w ponad 75 krajach na całym świecie.